Aktualności Struktura Statut Członkowie Współpraca Opracowania Piszą o nas Dołącz do nas Kontakt
Dołącz do nas

Cieszymy się, że zdecydowaliście się Państwo odwiedzić stronę internetową Stowarzyszenia "Pro Motor".

Naszym celem jest skuteczne reprezentowanie interesów środowisk związanych z rynkiem ubezpieczeniowym i motoryzacyjnym, a także próba kształtowania i upowszechniania zasad etyki zawodowej, uczciwej konkurencji oraz zwiększanie społecznej świadomości w tej dziedzinie. Chcemy też wychodzić z inicjatywami mającymi na celu zwiększanie bezpieczeństwa na polskich drogach, które w chwili obecnej pozostawia bardzo wiele do życzenia. Wszystkie osoby, którym te cele wydają się ważne zapraszamy do szerszego zapoznania się z działalnością naszego Stowarzyszenia.

Jednocześnie miło mi jest poinformować, że poszukujemy nowych członków, którzy chętnie zaangażują się w realizację projektów przewidzianych w planie działalności na rok 2009. Chcemy także nawiązać współpracę z osobami, które chciałyby przyczynić się do realizacji naszych celów statutowych poprzez wniesienie własnych inicjatyw w obszarach związanych z działalnością ProMotor. Poza możliwością udziału w pracach Stowarzyszenia, członkowie ProMotor zyskują dostęp do wszystkich naszych publikacji.

Franz Fuchs
Przewodniczący Zarządu

  

Wypełnij jedną z poniższych deklaracji, aby dołączyć do Stowarzyszenia dla Rozwoju Ubezpieczeń Komunikacyjnych i Rynku Motoryzacyjnego „Pro Motor”.

Deklaracja dla członka zwyczajnego ( osoba fizyczna )
>>pobierz wzór wniosku

Deklaracja dla członka wspierającego ( osoba fizyczna lub instytucja )
>>pobierz wzór wniosku

Informacja o składkach członkowksich
>>pobierz plik

Powered by itis